АДМ.png

Завідуюча здійснює:

– Організацію освітньо – виховного процесу ДНЗ;

– Забезпечення адміністративно – господарської роботи в ДНЗ;

– Дотримання норм і правил охорони праці, протипожежної безпеки, санітарно – гігієнічних норм;

– Організацію харчування дітей;

– Забезпечення працівників методичними посібниками для роботи та систематичного підвищення кваліфікації працівників;

–  Забезпечення санітарного утримання приміщень і ділянки ДНЗ повітряного режиму;

–  Реалізацію державної політики в галузі освіти;

–  Загальне керівництво всіма напрямками діяльності ДНЗ у відповідності з його статутом і законодавства України;

– Розробку і впровадження програм розвитку ДНЗ, навчальних планів, курсів, дисциплін, а також Статуту, Колективного договору, правил внутрішнього трудового розпорядку і інших навчально-методичних документів;

–   Визначення структури управління ДНЗ і штатний розпис в межах своєї компетенції;

–  Вирішує навчально-виховні, методичні, адміністративні, фінансові, господарські та інші питання, що виникають в процесі діяльності ДНЗ.

гггг.png

Завідувач господарством :

- Керує господарською діяльністю ДНЗ.
- Приймає матеріальні цінності, майно, меблі, інвентар і забезпечує їх використання та зберігання в порядку, встановленому законодавством.
- Веде інвентарний облік майна, проводить інвентаризацію майна, мийних засобів, своєчасно складає звітність.
- Здійснює поточний контроль за технічним та санітарно- гігієнічним станом приміщень та інших споруд, території відповідно до вимог норм і правил безпеки життєдіяльності.
- Контролює витрати електроенергії, води, тепла, мийних засобів.
- Організовує і контролює роботу обслуговуючого персоналу, веде облік робочого часу даної категорії працівників.
- Організовує ремонт приміщень, дитячих ігрових споруд, павільйонів, меблів, інвентарю тощо.
- Відповідає за протипожежну безпеку, стежить за справністю засобів пожежогасіння.
- Керує роботою з благоустрою, озеленення й прибирання території ДНЗ.
- Забезпечує дотримання вимог охорони праці, бере участь у розробці інструкцій з охорони праці та інструктажів із даного питання.

еее.png

гнн.png

Вихователь-методист:

-  Здійснює методичне забезпечення навчально-виховного процесу.
- Забезпечує і контролює виконання програми виховання у всіх вікових групах.
- Вивчає і впроваджує в практику роботи прогресивний педагогічний досвід, інноваційні технології.
- Стежить за дотриманням прийнятого в ДНЗ режиму роботи.
- Співпрацює з вихователями, надаючи їм необхідну інформацію про навчально-виховний процес, всіляко сприяє росту їх фахової майстерності.
- Виявляє і розвиває творчі здібності дітей шляхом організації гуртків, індивідуальних занять та інших форм діяльності.
- Забезпечує вихователів програмами, методичними посібниками і рекомендаціями, наочністю.
- Разом із вихователями пропагує педагогічні знання серед батьків.
- Організовує роботу методичного кабінету.
- Проводить консультації для вихователів із метою удосконалення педагогічного процесу.
- Вносить на розгляд педради актуальні питання виховання дітей, забезпечує підготовку матеріалів, стежить за виконанням прийнятих рішень.
- Організовує роботу з пропаганди педагогічних знань серед батьків.
- Створює атмосферу довіри та доброзичливості між колегами і дітьми.
- Складає плани роботи відповідно до встановленого порядку.
- Вільно володіє державною мовою.
- Бере участь у роботі методичних об'єднань міста.
- Може мати тижневе педагогічне навантаження відповідно до встановлених норм.
- Веде облік матеріальних цінностей (іграшок, літератури, костюмів тощо).
- Дотримується вимог охорони праці, протипожежної безпеки. Веде пропаганду цих знань серед педагогічного персоналу і дітей.
- Контролює систему навчально-виховної роботи закладу.
- Готує атестаційні матеріали і відповідає за проведення атестації.
- Забезпечує наступність навчально-виховного процесу.